Лінукс очима розробника: I - як все почалося

Опубліковано Vitovt 19 Жовтень, 2008 - 15:51
версія для друкуSend to friendPDF version
Почалося все з того, що я попросив свого друга і одночасно видатного програміста Толіка Сахніка написати свою професійну думку та особисті враження в розділ відгуків про Лінукс.

Знаючи його як гарного програміста з великим досвідом програмування під Windows і останні два роки на Лінукс я очікував цікавий для себе матеріал. Але те, що вийшло перевершило всі мої очікування. І було вирішено розмістити цей матеріал окремою публікацією.

Ті, хто підписані на розсилку мали можливість першими ознайомитися з початком цього циклу статтей: „Лінукс очима розробника - особисті враження“. Сьогодні публікую першу частину на сайті:

Почалося все ще в університеті: на першому курсі лабораторні з програмування у класі HP Unix, потім Visual FoxPro у Windows NT4, лабораторні з чисельних методів знову в HPUX, невелика перерва, кафедральні спецкурси у Visual Studio 98. Далі перша робота на півтора місяця, де спробував було поставити собі RH Linux 5, але не подужав. Потім чотири роки розробки систем охорони у компанії ITV. Хоч і розробляли у Windows, ознайомився й почав використовувати переважно відкриті продукти: Vim для редагування, MinGW для компіляції, WiX для збірки інсталяційних пакетів. Нарешті, останні два роки працюю виключно в середовищі GNU/Linux у компанії Visonic, беру участь у розробці їхніх прикладних серверів та охоронних панелей.

Отже, панове, світу я побачив небагато, але якусь-таки думку про побачене довелося скласти. У цій коротенькій статті хочу поділитися з вами відповідями на два запитання:

  • Чому мій роботодавець обрав GNU/Linux для розробки своїх продуктів?
  • Чому я та мої колеги обрали GNU/Linux для повсякденної роботи?

Наступну частину:

Чому розробка для GNU/Linux?

Ми подібні до карликів на плечах гігантів.

— Бернар де Шартр

чекайте через декілька днів у наступному випуску розсилки, або пізніше, на протязі тижня тут на сайті Груша.org.ua.

__________________________
Ще ніхто не проголосував
Додати поточну сторінку в соціальні закладки
Доданий в Опубліковано Vitovt 19 Жовтень, 2008 - 15:51

Коментарі

Написати нове повідомлення

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Дозволені теги HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tbody> <tr> <td> <sub> <sup> <p> <br /> <div> <h2> <h3> <h4> <img /> <hr />

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Це питання для того, щоб точно визначити, що ви людина, а не злісний спам-робот.
Фото Капча
Введіть букви та цифри показані на малюнку.
RSS-матеріал