Наша мета

версія для друку

 Українці були завжди творчим народом, здатним думати і бути Людиною з великої букви. В світлі тенденцій сьогодення творчість стає невигідною великим міжнародним компаніям. Це зараз яскраво видно дивлячись на реформи в освіті. Наше прагнення до “європейського зразка” є нічим іншим, як масовою роботизацією населення. Коли освіта із творчого процесу направленого на розвиток людини як особистості переростає в механічний процес вирощування роботів, направлений на створення стада слухняних виконавців.

 Зокрема це стосується і комп'ютерної сфери. Великі компанії “натаскують” на своїх курсах лише механічні навички. Розглядається конкретна кнопка в конкретному програмному рішенні. Ніяких альтернатив.

 Ще одним “побічним” ефектом даного підходу є залежність людей від рішень цих компаній. Деякі корпорації вже захопили майже увесь світ без пролиття жодної краплі крові. Уявіть, наприклад, що може трапитися з економікою країни в разі одночасної відмови всіх комп'ютерів в банках та державних установах! А якщо ще взяти до уваги факт, що за виробниками програмного забезпечення стоять певні держави, то висновки напрошуються самі.

  Головною метою нашої роботи є познайомити вас  з альтернативним методами вирішення тих чи інших задач, показ можливих шляхів самореалізації та розвитку творчості використовуючи доступні та якісні програмні продукти, навчання творчому мисленню всупереч тенденції заучування типових машинальних дій. А також розкриття яскравого світу вільних та відкритих програм.

 Якщо сказане вище перекликається з струнами вашої душі, якщо вас цікавлять підняті питання — ви можете зробити свій посильний вклад в розвиток цього проекту. Наприклад взяти участь у розробці нового матеріалу.

Якщо у вас є інші власні ідеї, то заповніть анкету і залиште своє повідомлення.

Якщо у вас є побажання чи просто коментарі - прохання вільно їх висловлювати автору скориставшись формою „[+] Зворотній зв’язок“, що розташована з правого боку сторінки, чи

за електронною адресою: contact(гав-гав)grusha.org.ua

або за телефоном:         8067-713-5108

.

 

Додати поточну сторінку в соціальні закладки