Відгуки про Linux

версія для друку

Даний розділ створено для того, щоб почитати відгуки про Лінукс з перших рук. Прохання людям, які вже мають певний досвід роботи в цій ОС в коментарях залишати своє враження від користування ОС Linux в довільній формі. Також прошу зазначити деяку інформацію про себе, щоб читачі розуміли, що не боги горшки ліплять.

Примітка: нецензурщина, образи, конкретні наїзди і просто голослівні повідомлення будуть видалятися без попередження.

Додати поточну сторінку в соціальні закладки

Коментарі

kurasagi (гість) | 30 Липень, 2012 - 11:43

Ох не можу я поставити грушу. LIve CD загрузився все пучком, але під час самого встановлення на диск вилітае повідомлення про якийсь баг і все, встановлення накрилося{#emotions_dlg.cry} тому пока сидю на віндовсі. Не знаю мої це криві руки чи що. Записалось и скачалось все без помилок, а тут

Вадим Клычков (гість) | 20 Квітень, 2012 - 09:16

Ребят ВЫ просто малацы (цари)! Не пропадайте!

Ждем продолжения... очень ждем!{#emotions_dlg.crazy}

Poduna | 27 Лютий, 2012 - 20:42

Спасибі за ваш труд і що ви є такі!

 

Користувач

jarbor (гість) | 23 Вересень, 2011 - 20:03

Гарна задумка.

Треба ще зробити теми оформлення в українському стилі.

З вишиваними візерунками і таке інше.Із звуками системи...

Було б неперевершено.

Це ж позитивна магія а не просто візерунки!

Тиля (гість) | 27 Липень, 2011 - 18:13

Линукс-отличная ОС!

Полгода пользуюсь Линукс,сам установил,сам настроил(всё с помощью гугла),очень экономично использует ресурсы(примерно в среднем в 3-5 раз меньше чем та же Windows Vista-снёс),все программы по умолчанию основные есть,всё очень понятно.Ноутбук 2008 года выпуска LG.Возможно с более старым железом приходится повозиться побольше при установке драйверов.

Очень много аналогов Windows-программ и просто большое количество самого разного свободного бесплатного ПО,которое можно очень просто установить прямо из системы

Как я уже писал-очень экономично используется память и очень эффективно-лучше,конечно,если её(ОП) побольше ,но будет нормально работать и при 1-2 Гб.

P.A.T.R.I.O.T. | 27 Червень, 2011 - 23:39

Дуже добра система. Так тримати!

belkol (гість) | 16 Травень, 2011 - 07:56

Все круто, але нажаль я не можу налаштувати Київстар домашній інтернет (L2TP)... {#emotions_dlg.unknown} Підкажіть будьласка як це правильно зробити... Заздалегідь дякую))

Анна (гість) | 16 Березень, 2011 - 20:20

Привет всем! Вчера первый раз попробавала пользоваться линуксом (Груша). Установилась на удивление хорошо: заработало многое из того, что на ХР сразу отказалось. Очень понравилось. Но так и не смогла создать DSL-подключение к интеренету, хотя сеть видит и в активных подключениях пишет Autoeth0 (могу ошибаться в написании, потому что сейчас работаю с Висты), а в доступных - DSL-подключение 1. У меня бук Toshiba Satellite A300-1ED. Подскажите, пожалуйста, что делаю не так? Так надоел виндовс с своими вирусами и глюками!

Crg (гість) | 20 Лютий, 2011 - 23:54

Добрий день усім. У мене питання. А 1С бухгалтерія буде працювати на Груші?

Markus (гість) | 30 Грудень, 2010 - 12:19

Дуже приємне враження як щодо надійності, так і щодо підбору програмного забезпечення. Унікальна властивість: принаймні єдина  відома мені версія Linux, яка дозволяє встановити MS Office 2003 під Wine з Equation та іншими OLE, які працюють  р е а л ь н о  і це все набагато швидше як в XP.

Taras (гість) | 28 Грудень, 2010 - 21:55

Хлопці, підкажіть,як вирішити проблему. В мене лаптоп Latitude D610. Встановлюю Грушу і на середині все зупиняється і не йде. Пробував з LiveCD і інакше - не виходить...

vitas71 | 29 Грудень, 2010 - 11:35

трохи заслабий твій апарат для груші. попробуй лінукс мінт 10. простіше і набагато швидше все працює. все українською мовою. встановив і працюєш. груша хороша штука але потребує потужного апарату, провірено особисто. перебрав багато лінуксів, мій апарат по характеристикам такий самий....

vitas71 | 29 Грудень, 2010 - 11:25

перевір суму диску! швидше за все погано записаний диск.

в ідеалі встановлюй з флешки. для цього є флеш інсталл.

 

snezhek | 1 Грудень, 2010 - 23:16

Добрий Всім.У мене ця система другий день-політ нормальний.Спасибі Всім.

Boomer | 25 Листопад, 2010 - 10:40

http://i.piccy.info/i5/28/93/759328/batux-tux-g2-hd.jpg

Національний пінгвін

Sasha (гість) | 22 Вересень, 2010 - 02:04

Дякую за класнну україньску систему!!! Дуже радуе простий інтерфейс та багато прогам. Але є два чинники, які дійсно бісять - досить довге завантаження осі, може це тільки в мене так(але з цим ще можна змиритись), а по друге - кожен раз потребуе доступ до мережі WiFi? а оскільки він в мене 10 значний, то відбиває всю охоту в ного заходити((( може є япосіб це вирішити. Дякую і сподіваюсь на відповідь.

slim (гість) | 13 Липень, 2010 - 21:33

Василю, я тільки за! але, якщо не помиляюся, то навіть на цьому сайті розміщені заклики до переходу на лінукс, а також закиди в бік вікон. я й кажу: "аби люди почали масово переходити на впз (чого прагнуть розробники впз), то треба ж зробити його належної якості".

я не фанат вікон і не противник лінукс, скорше навпаки, але ж не варто закликати людей переходити з платного трактора з плугом на безкоштовну лопату.

я маю певний досвід розробника впз, тому, хоч, приблизно, але знаю, що воно. дуже прагну приєднатися до лав розробників груші!

тому, Василю, я Вас розумію, але, зрозумійте і Ви мене :)

з повагою, slim

Василь м. Сєвєродонецьк (гість) | 13 Липень, 2010 - 16:20

Вітаю всіх українців з виходом чудової операційної системи!!!

ОСОБЛИВА ПОДЯКА КОМАНДІ, ЩО ПРАЦЮВАЛА НАД ЇЇ СТВОРЕННЯМ !!!

slim (гість) | 12 Липень, 2010 - 22:38

і, вибачте, але ще одне таке собі зауваження для розробників (працю яких я високо шаную): перевагою ВПЗ має бути не те, що воно Вільне, а те, що воно краще, зручніше, функціональніше..., ніж комерційне

Василь м. Сєвєродонецьк (гість) | 13 Липень, 2010 - 12:55

Пробач друже, а ти, бува, не комуніст? (жарт)
Створення якісного програмного забезпечення вимагає певних ресурсів і дотримання певних процедур. Само по собі нічого не виникає. Сам той факт, що особисто ти отримав якусь програму безоплатно, ще не означає, що розробникам вона нічого не вартувала.
Що, особисто ти доклав, щоб ВПЗ стало якіснішим за комерційне?
Тож, критика має бути коректною.

З повагою.
Василь

slim (гість) | 12 Липень, 2010 - 22:35

slim, Харків. користувач "вікон"

нещодавно встановив Грушу на базі убунту 9.04. ідея вільного та ще й українських розробників ВПЗ приваблива й викликає повагу. за це авторам величезний респект!!!

неприємно вразила швидкість завантаження ОС - доволі повільна (у мене Т4300, 3Гб RAM).

до того ж велика кількість програм заплутує, половина з них - не відомо, для чого (тобто користувачу інших ОС важко зорієнтуватися). кульгає ергономіка, інтерфейс не досить продуманий (мені він показався не дуже дружнім). хоча, KDE більш приємний, ніж GNOME.

виявлений баг: батарея ноута повністю заряджена, виймаю  з розетки, з'являється віконце power manager (можу помилятися з назвою), і ноут зависає досить серйозно - навіть довге натискання на кнопку ВКЛ/ВИКЛ не давало ніяких результатів. довелося виймати батарею.

загалом система досить непогана, дуже гнучка в налаштуваннях - можна заточити повністю під свої потреби і це жирний плюс

 хотів би остаточно перейти на linux, до того ж тільки український, але перераховані вище і ще деякі причини змоги не дають цьоьго зробити. тому поки стоять дві системи паралельно і одна з них - наша рідненька грушка

Василь м. Сєвєродонецьк (гість) | 13 Липень, 2010 - 10:50

>>>до того ж велика кількість програм заплутує, половина з них - не відомо, для чого (тобто користувачу інших ОС важко зорієнтуватися).

Я теж підтримую цю думку. Автори, зверніть увагу. Раз двоє різних людей говорять про те саме, то значить над цим варто подумати. Я б волів мати систему простішу, швидшу і надійнішу. А зробити це можна, з одного боку, дещо зменшивши кількість програм. А, з іншого боку, прискіпливіше ставитись до тих програм, що їх було обрано.

>>>перевагою ВПЗ має бути не те, що воно Вільне, а те, що воно краще, зручніше, функціональніше..., ніж комерційне

До slim. Пробач друже, а ти, бува, не комуніст? (жарт)
Створення якісного програмного забезпечення вимагає певних ресурсів і дотримання певних процедур. Само по собі нічого не виникає. Сам той факт, що особисто ти отримав якусь програму безоплатно, ще не означає, що розробникам вона нічого не вартувала.
Що, особисто ти доклав, щоб ВПЗ стало якіснішим за комерційне?
Тож, критика має бути коректною.

З повагою.
Василь

Василь м. Сєвєродонецьк (гість) | 10 Липень, 2010 - 15:51

Вітаю.

Спробував нову версію (третю). Сперва на ноутбуці (HP 550) без інсталяції просто з DVD. Відразу запрацював WiFi. Це - чудово, бо стара версія (друга) не хотіла з WiFi дружити. Правда, і я не великий майстер. І флешки автоматом не під'єднуються (у старій версії робота з флешками була зручно зроблена).

Потім перейщов на десктоп (там Віндовс-екстрім).

Встановив віртуальну машину від фірми Sun і встановив на віртуальну машину трею версію Груші (диск виділив 15 гіг).

Мережа запрацювала добре (просто з віртуальної машини і зразу в Інет). Це - приємно. І флешки знайшлися. Правда, не так зручно як раніше. Системного меню нажаль не бачу (панель поруч із кнопкою "Пуск"). Шкода...

Це добре, що там ООо 3.2, бо старий трохи глючив.

Не вистачає Лазаруса і scilab (я викладаю в університеті і всіх агітую за вільне ПЗ, тож мені треба).  От, всяких інших програм, що ними мало хто користується, так їх досхочу, а лазаруса немає. Шкода.

Схотів я запустити Google Earth, не знайшов. Мабуть пагано шукав.

Ще не знайшов чудового файлового менеджера Krusader - root mode. Червоненький такий. Дуже зручна річ була.

Вирішив встановити лазарус з репозиторию. Ось тут я найбільше "обламався" звичної і зручної програми, що була раніше, я не знайшов. Здається вона звалася synaptic. Замість неї бачу іншу, значно гіршу. Обираю там лазарус для встановлення. Далі - якийсь жах. Програма замість одного лазаруса намагається скачати і встановити велику гору оновлень на три гіга. Я люблю оновлення і розумію їхню важливість. І в майбутньому я їх обов'язково скачаю і встановлю. Але зараз... Де це відключається ?!!!

Може це я щось не розумію.

Ось такі враження.  Взагалі, стара версія була непогана. Що означає фраза, що вона більше не підтримується? (Сьогодні я скачав з репозиторію і встановив scilab).

Взагалі, велика подяка тим людям, що створюють український лінукс. Хотів би їм допомогти, та не уявляю чим. Здається, вмію прорамувати на чому завгожно, але ніколи не брав участі у серйозних проектах.

Ще питання, коли ж буде реліз?

Дуже чекаємо.

Василь м. Сєвєродонецьк (гість) | 10 Липень, 2010 - 16:39

Перепрошую

Krusader - root mode - знайдено.

Ярослав (гість) | 19 Травень, 2010 - 19:41

Нещодавно поставив у себе на роботі KUbuntu 10.04 з найновішим КДЕ 4.4.2. Спершу я був дещо шокований істотніми відмінностями загальної концепції інтерфейсу від КДЕ 3х, та Віндовс 9х, МЕ, 2000, XP (за Вісту і сімку не знаю, бо я з цими версіями Вінди знайомий мало). Зокрема мене спочатку шокувало те, що на відміну від перелічених вище ОС вміст робочого столу не тотожній вмісту теки робочого столу в файловій системі, а  весь вміст папки "робочого столу" можна легко (одним клацанням мишки) прибрати з екрану (адже віджети після інсталяції за замовчуванням не заблоковані), а після цього довелося більше, ніж пів-години помучитися, поки я знайшов, як повернути попередній вигляд.

Але потім я зрозумів, що застосована в концепція КДЕ 4х організації простору стільниці з допомогою віджетів є набагато більш просунутою і зручною для користування, ніж в перелічених на початку першого абзацу ОС. Ця концепція дозволяє систематизувати і чітко логічно структурувати вміст робочого столу відповідно до своїх потреб.

Також мені дуже сподобався спосіб організації роботи зі змінними носіями інформації. Наприклад коли підключаєш флешку в КДЕ 3х значок флешки викидається на робочий стіл і його не завжди можна помітити. Цього недоліку немає у відовсах МЕ, 2000, ХР, але там є інший недолік, якщо ненароком закриєш вікно із вмістом флешки, а потім захочеш його знову відкрити, то не уникнути досить неприємної процедури пошуку флешки у папці "мій комп'ютер". У КДЕ 4х обох зазначених вище недоліків немає. Під час підключення флешки, як у віндовсі з'являється відповідне діалогове вікно, і це діалогове вікно можна в будь-який момент знову викликати, клацнувши по відповідному значку панелі задач. Отже, просто і зручно!

Приємно вражає багатство дуже красивих тем для оформлення робочого простору. Працюючи з КДЕ 4х крім додаткових зручностей можна також отримати неабияку естетичну насолоду, що дуже важливо для продуктивнрсті праці! Слід зазначити, що графічна оболонка КДЕ завжди відрізнялася від інших ОС та десктопів надзвичайно красивим графічним дизайном, і саме за дизайном завжди йшла попереду інших. Дуже приємно, що і четверта версія КДЕ дотримується цих перкрасних традицій щодо дизайну! Складається враження, що в команді КДЕ працюють дуже кваліфіковані дизайнери.

Одним словом, я просто в захопленні від КДЕ 4х!!!

PS:
Як побажання команді КДЕ хочу сказати, наступне:

1) Потрібно було більш скурпульозно продумати проблему сумістності інтерфейсу з попередніми версіями (для користувачів вінди та більш ранніх версій КДЕ). Зокрема потрібно було б передбачити щоб, однією командою меню можна було зробити так, щоб КДЕ 4х виглядало подібно до КДЕ 3х. Це, звичайно, можна і так можна зробити, але досить непростою послідовністю дій: 1) розтягнути віджет "перегляд теки стільниці" до розміру робочого столу, 2) забрати заголовок цього віджета; 3) прибрати віджет "дія стільниця", 4) заблокувати віджети. Зрозуміло, що для початкуючого користувача-"чайника", який до цього користувався КДЕ 3х або віндовсами відтворити таку послідовність дій, шоб побачити звичний вигляд робочого простору --- непросто. Тому це може служити певним відштовхуючим моментом для таких користувачів. Хоча ще раз підкреслюю, що насправді інтерфейс в КДЕ 4х є набагато більш "просунутим" і зручним, ніж в КДЕ 3х, та віндовсів 9х, МЕ, 2000, XP.

2) Коли одним клацанням мишки можна прибрати з робочого столу віджет теки стільниці, потрібно було б подумати, щоб КДЕ, перші рази після входження в систему нового користувача пояснювало, як після цього поновити цей віджет.

Побажання команді "Груші":

1) Для популяризації Лінукса і КДЕ слід обов'язково написати книжку про КДЕ 4х на українській мові в стилі "для чайників".

2) Запитання: Чи скоро вже вийде обіцяний новий реліз "Груші" з КДЕ 4.4.2?

Anonymous (гість) | 8 Березень, 2010 - 14:51

як запустити Itunes  в Груші??

Amshegar33 (гість) | 25 Лютий, 2010 - 16:43

Как же вы поиздевались над Ubuntu! Зачем столько программ вставили по умолчанию? Если дистрибутив для рядового пользователя, поставьте необходимый минимум! Если "груша" для продвинутых, так они сами все поставят. Почему нет версии с "Gnome"? Сделайте дистрибутив "alternate", т.е. при установке, будет спрашивать что устанавливать - мне кажется это удобно и не будет такого бедлама и хаоса в меню программ. После установки, пришлось пол дня потратить на чистку системы от этого хлама! Проверьте ваш "новый" дистрибутив, а в частности программу skype, так как в ней не работает веб-камера (в старой версии скайп, камера работала отлично). Проверьте совместимость wifi карт (танец с бубном обеспечен). В Ubuntu 9.04/9.10, проблем с wifi нет, поэтому проверьте, что вы сделали не так.

seniorigor (гість) | 16 Лютий, 2010 - 13:44

шось в мене Версія 3.0 бета 3 (КДЕ4.4.0) не запустилася (лайвсд)(, тепер вагаюсь чи установлювати...

grey_wolf (гість) | 13 Лютий, 2010 - 20:13

у меня траблы-не стают дрова под VIA чипсет...кто знает решение-откликнитись на почту-vulf24@mail.ru за ранее спасибо

ksaserg | 11 Лютий, 2010 - 18:27

Проект супер. Були проблеми з драйвером  ATI 3850 AGP. Тепер не можу налаштувати інтернет CDMA UA USB AirCard Sierra 595U driver. Драйвер встановив. Модем находить. Хто що знає?

Silient | 30 Січень, 2010 - 16:51

Проект цікавий але от я небачу тут версії з Xfce,я сижу в цьому середовищі відколи себе памятаю, от і думаю можливо вам допомогти зробити версію і з цим легеньким середовищемWink

Linux Forever!

leonid (гість) | 23 Січень, 2010 - 12:02

А  є якась співпраця з цими проектами?

http://ualinux.com/index.php/download

http://denix.dkws.org.ua/

Касенюк Павло (гість) | 22 Січень, 2010 - 23:22

Нещодавно поставив Грушу на свій ноутбук HP6720s. Надиво все запрацювало відразу і повністю: звук, відео, тачпад з прокруткою, WI-FI, бездротовий інтернет через WI-FI. Це перше моє знайомство з нормальним лінуксом в якому є все що раніше приходилось використовувати на вінді. Навіть книжка в дежавю відкрилась) Особливо ціную україномовний інтерфейс. Буду радий допомогти якщо помічу якісь помилки.

Gnome (гість) | 19 Січень, 2010 - 01:07

Доброго дня панство !

А чи є такий самий дистріб лінукса тільки на десктопі Gnome ?

Vitovt | 19 Січень, 2010 - 03:02

Gnome - в процесі виготовлення. Якщо є бажання побачити реліз з Гномом якомога швидше, то залучайтеся до роботи. Бо з КДЕ поки-що менше питань завдяки попереднім наробкам.

[url=http://grusha.org.ua][img]http://linux.grusha.org.ua/sites/default/files/u43/kerivnykproektu2.png[/img][/url]

Valentine (гість) | 30 Грудень, 2009 - 13:07

Завантажив та встановив оновлення ( був значок про наявність n - ної кількості оновлень). Після цього почалися непонятки: після завантаження системи з'являється вікно привітання Mintlinux, при намаганні зробити будь-які зміни у мережевих підключеннях система вимагає додаткових привілеїв, пароля root ( раніше був grusha ) не сприймає. Я новачок у лінуксі, можливо я щось не те роблю?

vitas71 | 26 Грудень, 2009 - 10:02

Думав забуду про вінду, але не тут то було.... Допоможіть, дуже перегрівається процесор (100"С) і вирубується ноутбук (aser 1,7. 1gb, інтегр.відео).

Якщо можете то підкажіть що робити.

БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!!!

rex (гість) | 26 Грудень, 2009 - 23:41

sudo aptitude install acpi acpid acpi-support acpi-support-base apmd laptop-mode-tools 

rex (гість) | 26 Грудень, 2009 - 23:35

cpufreqd - классический навороченный управленец частотой процессора, поддерживает профили
powersaved - вообще интересная штука: целый демон c кучей возможностей (и зависимостей)
powernowd - простенький клиент, по описанию - без автоматики
cpudyn - демон автоматического управления частотой процессора

Anonymous (гість) | 26 Грудень, 2009 - 23:27

Я не спеціаліст по Лінюху, але радив би спробувати змінити частоту процесора (зменшити її). Це можна зробити через аплет, що відображає стан живлення. Однак зміна частоти підтримується далеко не всіма процесорами, на жаль...
Якщо ж ні - раджу спробувати Linux Mint, але 7-му версію (Gloria), бо 8-ма (Helena) ще сирувата.

Qashqai (гість) | 22 Грудень, 2009 - 14:11

Насамперед спасибі за такий чудовий проект.

В мене є 2 питання:

1) коли планується реліз груші з гномом? (Чекаю з нетерпінням, оскільки на KDE аллергія просто)

2) коли планується реліз груші на Ubuntu 9.10 Karmic Koala?

Дякую.

admin | 23 Грудень, 2009 - 02:54

1) - Можна було б випустити і через тиждень. Не вистачає рук, щоб довести цього Гноміка до ума. Я сам КДЕшник, мені довго показували де в гномі теми міняються. А як дізнався, що там є щось дуже схоже на реєстр (gconf) - взагалі страшно стало :-) А людина, яка добре дружить з Гномом - зайнята і не може все сама зробити в короткий строк.

2) - Ніколи. По перше 9.10 дуже глючна, в декого навіть встановлюватися не хотіла. По друге в Убунту - кожен реліз - це новий "подаруночок" зібраний з нуля. Замість того, щоб виправляти попередні баги - вони роблять нові. Як для передового тестового дистрибутиву - це круто. Але як для основи на якій робити надійний та зручний дистрибутив - це дуже погано. Дуже гарно ці аргументи можна прочитати в поясненнях команди дистрибутиву MEPIS який з Убунту зплигнув на Дебіан. Або запитати мене особисто. :)

Qashqai (гість) | 23 Грудень, 2009 - 18:31

Дякую за відповіді.

Я вже більше півроку хочу спробувати грушу, все чакаю на версію з гномом. Думаю, що не я одна така, адже на гномі сидить стільки ж або майже стільки народу, як і на КДЕ (принаймі, так говорить статистика). Тому версія з гномом автоматично збільшить кількість користувачів груші в 2 рази.

Oлег/lingrush (гість) | 18 Грудень, 2009 - 00:11

Дякую за Грушу! Навіть не міг подумати, що можна отримати таке потужне задоволення від вивчення ОС. Ті програми, якими я вже користуюсь, чудові у всіх відношеннях. Переконаний, що решта програм, яких я ще не знаю, такі ж гарні та функціонально потужні. Безперечним плюсом дистрибутиву є широкийй вибір основних та службових прог, різноманітних "фінтів" в  дизайні та користуванні. Прекрасно, я б сказав знаково, те , що український Linux є!

Бажаю автору проєкту і всій команді успіхів та всіляких гараздів.Smile

P.S. Не знаю де знайти аргумнети для спростування ще одного міфу-стереотипу про те, що ніби то Linyx не може справитись з усіма іграми, зробленими під Вінду

Anatoly (гість) | 9 Грудень, 2009 - 19:10

Спасибо огромное автору.

С начала 2000-х годов периодически пробую установить Линукс. Терпения после установки  хватало на несколько часов. Как правило, из-за абсурдных задач типа "для того, чтобы установить драйвер карты для подключения к инету зайдите в инет и выкачайте нужные драйверы".

Эту сборку поставил просто так, из любопытства (потому что украинская), ничего от нее не ожидая. Поэтому был шокирован тем, что работает ВСЕ - инет, принтер и пр.

Единственное, в чем пока не смог разобраться - как настроить WiFi. Жаль, что файлы видеопомощи с данного сайта скачать невозможно - появляется сообщение, что нет таких файлов.

Но все равно - респект и низкий поклон за проделанную работу.

leonid (гість) | 5 Грудень, 2009 - 20:25

Привіт! Чудова робота! Прошу в наступному релізі встановити з'єднання в інет для моб. тлф Нокіа 7390 і програму МетаТрейдер-4 (можна ще додати Румус і Омега) для роботи на Форексі. МТ-4 має невеликий розмір, але це дозволить запропонувати новий реліз дилінговим центрам, щоб ті разом з МТ-4 надавали клієнтам ще й і ОС. Це значно розширить сферу застосування Лінукс Груше Едішен.

Vadym (гість) | 24 Листопад, 2009 - 00:42

Спасибо за сборку! Из различных опробованных версий Ubuntu - самая функциональная и просто приятная в работе! Основная масса программ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО работает без всяких танцев с бубном.Даже Амарок корректно отображает названия и теги в кириллице (и это при работе с диска).Отдельной похвалы заслуживает выполненная украинизация сборки! Одним словом - команда МОЛОДЦЫ!!! ТАК ДЕРЖАТЬ!!!

Jangol (гість) | 23 Листопад, 2009 - 14:47

Ще раз дякую за збірку! Лише одне питання - як налаштувати TV-out на відеокарті АТІ???

Допоможіть, прошу!!!

Михайло (гість) | 23 Листопад, 2009 - 07:36

Скачав, запустив з диска... Враження приємне... Але знову проблеми із залізяччям...

ТВ тюнер Aver TV305, Mustek 1248, Canon P1600 - не працюють...

А жаль... Дуже б хотілося пересісти на цю грушу не міняючи переферію.

Anonymous (гість) | 23 Листопад, 2009 - 19:00

А невже у Віндовсі усе відразу працює. Звісно що ні. Вимагає драйверів. В принципі драйвери під Canon існують. Лиш не знаю чи саме до вашої моделі. Для цього щоб їх інсталювати слід запустити менеджер пакунків Synaptic. У вікні цієї програми натисніть кнопку Перевантажити, а потім у рядку Пошук наберіть Canon та натисніть Enter (це все є сенс робити, якщо ви підключені до інтернету). Після цього вам на екран виведе назви пакунків, в описі яких зустрічається слово Canon. Думаю ви по опису тих пакунків визначите, які з них є драйверами. Вам залишиться поставити галочки навпроти назв відповідних пакунків та натиснути кнопку Застосувати. Система інсталює відповідні драйвери під Canon.У мене ці драйвери були у пакунку під іменем cnijfilter-mp210series.

Написати нове повідомлення

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Дозволені теги HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tbody> <tr> <td> <sub> <sup> <p> <br /> <div> <h2> <h3> <h4> <img /> <hr />

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Це питання для того, щоб точно визначити, що ви людина, а не злісний спам-робот.
Фото Капча
Введіть букви та цифри показані на малюнку.
RSS-матеріал