Linux

Linux-related topics

Налаштування WiFi в Лінукс

В даному відеоуроці показано приклад налаштування бездротової мережі WiFi в Linux. Розглянута робота утиліти knetworkmanager, яка є частиною проекту KDE.  Показано встановлення цієї утиліти для дистрибутиву Лінукс - Kubuntu.  читати далі »

Доданий в

Знайомимося, Лінукс

Що таке Linux ?

Це питання часто виникає у людей, які раніше не були знайомі з цією чудовою операційною системою. Але насьогодні важко знайти людину, яка має справу з комп'ютерами і ніколи не чула цього слова. Оскільки ще декілька років тому Лінукс був ще не досить дружньою системою і потребував "напильника і молотка" для нормальної роботи, тому і виникло багато міфів та легенд  читати далі »

Віртуальний лінукс

Віртуальний Linux

Для тих, хто наважився спробувати що це такий за звір - Лінукс, було підготовлена серія відеоуроків. В яких чітко розказано і показано послідовність встановелння операційної системи Лінукс на віртуальну машину. Можете спробувати можливості цієї чудової системи прямо зараз нічим не ризикуючи та залишаючись у звичному вам середовищі.

В якості віртуальної машини використано VirtualBox від Sun Microsystems. Показано встановлення Kubuntu Linux.  читати далі »

RSS-матеріал