Знайомимося, Лінукс

версія для друку

Що таке Linux ?

Це питання часто виникає у людей, які раніше не були знайомі з цією чудовою операційною системою. Але насьогодні важко знайти людину, яка має справу з комп'ютерами і ніколи не чула цього слова. Оскільки ще декілька років тому Лінукс був ще не досить дружньою системою і потребував "напильника і молотка" для нормальної роботи, тому і виникло багато міфів та легенд.

Якщо врахувати такі обставини як "зіпсований телефон", бажання перебільшити при передачі слухів. А ще додати слухи, які розповсюджують продавці Microsoft (в будь-якому комп'ютерному магазині вам разом з комп'ютером та ноутбуком спробують "напарити" ліцензійну версію Windows і заробити на цьому лишній десяток баксів). То стає зрозуміло, чому інформація є такою спотвореною та неповною

Щоб якось зменшити штучно створену прірву між завзятими Лінуксоїдами і тією більшістю, яку в школі, у вузі і на роботі по інерції вчили працювати з продуктами Microsoft, було записано ці відеоетюди. На нашу думку немає нічого кращого, ніж просто показати.

Тому дивіться відеозамальовки і створюйте свою власну думку що таке Лінукс.

Якщо у вам досить дорого або накладно викачувати такий об'єм інформації з інтернету, можете замовити диски поштою. Подробиці тут.

 

Нагадуємо, що всі відеоуроки розповсюджуються під ліцензією
Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 ,
якщо окремо не оговорено інше.

Це значить, що ви можете робити копії, розповсюджувати, демонструвати і відтворювати уроки, за умови некомерційного використання, позначення авторства та без створення похідних робіт. Більш детально:
Публічний договір про передачу невиключних авторських прав

Ваша оцінка: Немає Усереднена оцінка: 4.2 (18 оцінювань)
Додати поточну сторінку в соціальні закладки