Раді запросити Вас приєднатися до нашої Команди!

версія для друку

Free ArrowВсіх, в кого є невпинне бажання зробити щось на користь іншим, самому вчитися, розбиратися в чомусь новому і вчити інших людей - ласкаво просимо до проекту.

Можливо, Ви досвідчений користувач Вільного програмного забезпечення, а можливо Ви новачок у світі Лінуксів. В будь-якому разі, те що Ви потрапили на наш сайт, говорить про те що Ви непересічна людина, і вам набридли проблеми та незручності з якими кожного дня приходиться зустрічатися користувачам комп'ютерів. Вас не влаштовують вічні проблеми з вірусами, постійні зависання та звіти про помилки і Вам не вистачає зручності у користуванні комп'ютером.

Тут ми схожі, тому пропонуємо Вам приєднатися до нас, щоб створити операційну систему Вашої мрії!

Ми пропонуємо Вам програмне забезпечення, яке на нашу думку є найкращим та найзручнішим! І з самого початку, ще на стадії розробки, орієнтоване на  „нашого“ користувача, звертаючи увагу на всі дрібниці. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб дати вам можливість відчути легкість та комфорт. Проте ми потребуємо і вашої допомоги, думок та ідей!

Незалежно від рівня знань, досвіду користування вільними програмним забезпеченням, Ви можете стати частиною нашої дружньої команди і допомогти зробити світ Вільного Програмного забезпечення ближчим до людей.

Якщо Ви професійний розробник, і маєте великий досвід користування Лінукс-системами, — приєднуйтеся до нас, і будете мати можливість реалізувати свої ідеї і погляди у продукті, яким буде користуватись багато тисяч людей!

Якщо Ви звичайний користувач із середнім рівнем знань про Лінукс, — приєднуйтесь до нас і допоможіть нам ідеями та тестуванням, і ми створимо систему, що відповідає вашим бажанням!

Якщо ж Ви новачок у світі Лінуксів, то саме на вас в першу чергу орієнтована система. Тому ваш свіжий погляд і побажання є дуже цінними для нас. Ми робимо все щоб допомогти Вам! Допоможіть і нам!

Дізнайтеся більше про напрямки роботи

Робота в нашій команді — це можливість реалізувати себе та зробити світ кращим!

 • Програми

  Користуючись нашою операційною системою, Ви очевидно звернули уваги на велику кількість найкращого у своїх напрямках програмного забезпечення. Проте, можливо у Вас є свої пропозиції та погляди. Команда розробників Груші-Лінукс постійно працює над удосконаленням програмного забезпечення.

  Допоможіть нам у підборі, налаштуванні та перекладі найкращих програм і результати Вашої роботи відчують тисячі користувачів!

 • Система та тестування

  Якими б хорошими не були початкові налаштування системи, важко відразу позбутися всіх помилок. Проте це набагато легше зробити якщо допомагає багато людей, що є перевагою Вільного програмного забезпечення. Тому одна з найважливіших частин роботи це тестування!

  Незалежно від рівня Ваших умінь та знань, Ви можете допомогти нам на нашому шляху до Досконалості! 

 • Маркетинг

   Створивши чудовий продукт, дуже важливо донести його до людей! Тому це дуже важлива частина роботи команди.

  Якщо Ви теж розділяєте нашу ідею, про те що Україна і світ повинні користуватись Вільним, якісним та безпечним програмним забезпеченням то прийміть участь у його популяризації і зробіть світ кращим!

  Разом ми створимо модель, яка допоможе зробити нашу роботу відомою та дасть можливість людям відчути всі переваги нашого творіння.

  Якщо Ви дизайнер або креативна людина, то допоможіть у оформленні системи, і Ваші роботи побачать тисячі користувачів нашої операційної системи!

Ідей багато, і для їх реалізації потрібна велика злагоджена команда. Тому всі, хто ще не засох - заповніть анкету з бажанням взяти участь, або просто пишіть на contact(собака)grusha.org.ua . Висловлюйте свої пропозиції, а ми зі свого боку допоможемо зробити перші кроки в напрямку, який вас більше всього цікавить. 

Висловити бажання взяти участь в проекті. 

 

 

 

Додати поточну сторінку в соціальні закладки