Розсилка

версія для друку

Підписатися на розсилку Новин можна ввівши свій е-мейл в форму, на яку Коту показує лапкою, або натиснувши кнопку підписатися, якщо ви зареєстрований користувач.

В результаті цього вам на пошту раз чи два на тиждень будуть приходити повідомлення про нові матеріали на сайті Груша.org.ua та просто цікавинки. Попередні листи ви можете продивитися натиснувши на попередні випуски.

Чим це зручно ? Ви завжди будете в курсі всього самого цікавого, що відбулося на сайті на протязі тижня. Крім того в розсилку відсилатимуться повідомлення про цікаві події, конференції, новинки. В архіві розсилок лист стане доступним лише через тиждень після її відправки, а може  взагалі і не з'явитися.

В будь-якому разі від розсилки можна легко відмовитися. Якщо ви зареєстрований користувач - то у вас буде активна кнопка відписатися від розсилки як тільки ви залогінилися. Якщо ви ще не зареєстровані, то просто ввівши свій е-мейл в адресну стрічку і вибравши відписатися та натиснувши Підтвердити отримаєте на свою електрону адресу листа в якому буде посилання. Після того, як ви натисните на це посилання, або скопіюєте його в адресну стрічку браузера вашу адресу буде видалено з списку і листи більше вам не приходитимуть.

Чому для незареєстрованих складніше відписатися ? Та тому, щоб хтось інший не зміг без вашого відома це зробити.

І на кінець в кінці кожного листа з розсилкою міститиметься посилання, натиснувши на яке відразу потрапите на сторінку, де зможете відписатися.

Тому запрошую підписатися. Всі користувачі, які отримуватимуть листи з розсилки будуть в привелійованому стані в порівнянні із звичайними читачами

Додати поточну сторінку в соціальні закладки