Зустріч з однодумцями

Опубліковано Vitovt 22 Вересень, 2008 - 14:13
версія для друку

[img_assist|nid=102|title=osdn logo|desc=|link=none|align=left|width=100|height=46] Давно користуєтесь вільним ПЗ і хочете познайомитися з однодумцями ? Чи ви ще сумніваєтеся чи переходити вам на вільне програмне забезпечення ? А може ви тільки краєм вуха чули, що це таке ? Чи взагалі ще не чули ?

В будь-якому разі відвідайте всеукраїнську конференцію , присвячену розробці та практичному застосуванню вільного програмного забезпечення.

Конференція проходитиме 11 жовтня в м. Київ. За адресою вул. Індустріальна, 27. Місцезнаходження можете подивитися на Яндекс карті, або на фото.

Участь в конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Також запрошуються бажаючі зробити доповідь, чи іншим чином внести свій вклад в участь в конференції.

Від себе ще додам, що участь в таких заходах дозволить вам більше познайомитися з людьми, які займаються розвитком opensource і просто ентузіастів свободи в значення комп'ютерних програм. Головне, що можна винести відвідавши це місце, - це не матеріали доповідей, не інформація про чудові рішення, та великі перспективи і навіть не компакт-диски з різними версіями дистрибутивів Лінукс та вільних програм. Головне - це знайомство та спілкування з людьми. Ви відразу відчуєте, так званий, дух цієї спільноти.

На відміну від конференцій, де розказують про певні пропрієтарні продукти (а мені доводилося відвідувати велику кількість таких заходів, наприклад Cisco, 3com, Microsoft, Kaspersky та ін.) тут панує дуже дружня атмосфера. Немає відчуття, що тобі хочуть щось "впарити". Особливо цим славиться Майкрософт. Ніколи не забуду, того семінару по безпеці, коли представник компанії МілкоМ'яких розказував який в них чудовий антивірус, який може використовувати 8 антивірусних ядер по черзі, або до 5 одночасно, для захисту їхньої, бездарної в плані захисту від вірусів, операційної системи.

У вільному світі сам почуваєшся вільно. Всі посміхаються, дуже приязно і дуже приємно проводити час в компанії таких людей. І сам час спливає непомітно. Але, на жаль, словами цього не передати. Тому запрошую - приходьте і самі гарно проведете час і все зрозумієте.

Ще ніхто не проголосував
Додати поточну сторінку в соціальні закладки
Доданий в Опубліковано Vitovt 22 Вересень, 2008 - 14:13

Коментарі

Написати нове повідомлення

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.
  • Дозволені теги HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tbody> <tr> <td> <sub> <sup> <p> <br /> <div> <h2> <h3> <h4> <img /> <hr />

Детальніше про опції форматування

CAPTCHA
Це питання для того, щоб точно визначити, що ви людина, а не злісний спам-робот.
Фото Капча
Введіть букви та цифри показані на малюнку.
RSS-матеріал